502-128-860 Biuro 507 209 061 kontakt@activeclima.pl

KONTAKT

Stwórz dobry klimat w swoim domu lub miejscu pracy z firmą ACTIVE CLIMA!
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomożemy w ramach naszych kompetencji rozwiązać Twoje problemy!

Active Clima Tomasz Dybowski

84-240 Reda
ul.Wejherowska 108

Telefon:

l

Projekty: mgr inż. Karol Kamiński

O FIRMIE

Firma ACTIVE CLIMA oferuje Państwu sprzedaż, projekt – nadzór – montaż, serwis, kompleksowych systemów HVAC, Wentylacja – Klimatyzacja – Chłodnictwo – Technika Grzewcza

Wykonujemy instalacje w: domach, biurach, serwerowniach, sklepach, lokalach handlowych, magazynach, szpitale,halach produkcyjnych, hotelach, stacjach benzynowych, itd.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całej Polski i Europy. Możemy poszczycić się wieloma świetnymi realizacjami oraz grupą wiernych klientów.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem montażowym i serwisowym, który pozwala na profesjonalne wykonanie powierzonej nam usługi. Zapewniamy gwarancję na nasze usługi oraz oferujemy pomoc w zakresie naprawy urządzeń zamontowanych przez inne firmy. Wystawiamy faktury VAT.

Posiadamy ogromną wiedzę z dziedziny instalacji sieci. Jesteśmy elastyczni i proponujemy najlepsze rozwiązania technologiczne. Nasz zespół składa się z doskonale wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędne certyfikaty i uprawnienia.

Zaufali Nam

ACTIVE CLIMA Spółka z o.o. Sp k.
KRS 0000841902
NIP 5882458599
REGON 386221489

Adres siedziby
ul.  Pomorska 62, 84-252 Góra

Prowadzenie działalności
ul. Wejherowska 108, 84-240 Reda

Kontaktując się z ACTIVE CLIMA  wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez:

Active Clima z siedzibą w ul. Wejherowska 108, 84-240 Reda w celach marketingowych. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: kontakt@activeclima.pl Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.